27. GASILSKI RALLY OPERATIVNIH GASILCEV IN GASILK

Gasilska zveza Škofja Loka in PGD Stara Loka v skladu s programom dela poveljstva organizirata 27. GASILSKI RALLY OPERATIVNIH GASILCEV IN GASILK

GASILSKI RALLY

27. GASILSKI RALLY OPERATIVNIH GASILCEV IN GASILK

Sobota, 5.oktober 2019 v dopoldanskem času s pričetkom ob 9.00 uri v stari vojašnici v Škofji Loki.

Prijave ekip sporočite na Gasilsko zvezo Škofja Loka do 29. septembra 2019. info@gzveza-skofjaloka.si

Točen čas štarta boste prejeli na osnovi prijavljenih ekip. Ekipe bodo štartale v 10 do 15 minutnem intervalu. Srečanje bo v vsakem vremenu. Tekmuje se v dveh kategorijah.

SESTAVA EKIPE:
Ekipa nastopi s petimi tekmovalci v delovnih oz. društvenih oblekah. ï‚· Ekipe morajo imeti s seboj še: o Zaščitne obleke (jakna, hlače, obutev, podkapa, čelada, zaščitne rokavice, vse po EN standardu) o Tri izolirne dihalne aparate (med tekmovanjem bo zagotovljeno takojšnje polnjenje tlačnih posod) o Torbo prve pomoči o Opremo za zavarovanje kraja intervencije

Tekmuje se z gasilskim vozilom voznim B kategorije. Tekmuje se na lastno odgovornost.

Iz vsakega PGD se lahko prijavita največ dve ekipi. Ekipe lahko (po želji) prijavijo tudi kakšnega sodnika, ki bo razporejen na delovno točko. Vse ekipe morajo ob prijavi sporočiti tudi tehnične podatke o vozilu s katerim bodo tekmovale na rally-ju.

NALOGE: Opis nalog bo ekipa prejela na štartu. Ekipa bo med preizkušnjo izvajala izključno naloge, ki jih mora obvladati vsak operativni gasilec po opravljenem tečaju za gasilca.

Tri prvo uvrščene ekipe prejmejo pokale, zmagovalna ekipa pa tudi prehodni pokal. Vse nastopajoče ekipe prejmejo priznanja.