DOPOLNITEV IN DELNA SPREMEMBA RAZPISA ZA GASILSKO TEKMOVANJE GZ ŠKOFJA LOKA

Na osnovi programa dela objavljamo dopolnitev in delno spremembo RAZPISA ZA GASILSKO TEKMOVANJE GASILSKE ZVEZE ŠKOFJA LOKA 2019, ki bo na prostoru športnega parka Rovn v Selcah V SOBOTO, 21. SEPTEMBRA 2019

PROSTOVOLJNA GASILSKA DRUŠTVA
PROSTOVOLJNO INDUSTRIJSKO GASILSKO DRUŠTVO

Na osnovi programa dela objavljamo dopolnitev in delno spremembo
RAZPISA ZA GASILSKO TEKMOVANJE GASILSKE ZVEZE ŠKOFJA LOKA 2019,
ki bo na prostoru športnega parka Rovn v Selcah V SOBOTO, 21. SEPTEMBRA 2019

- dopoldne od 8.00 ure dalje: pionirke, pionirji, mladinke, mladinci, starejše gasilke, starejši gasilci
- popoldne od 13. ure dalje: članice, člani,

Gasilsko tekmovanje bo izvedeno v kategorijah in v tekmovalnih disciplinah, ki so bile navedene v razpisu GZ Škofja Loka št. 19 z dne 21.06.2019. Zaradi objektivnih razlogov je sprememba pri tekmovalnih disciplinah Štafete na 400 metrov za vse kategorije in sicer bo Štafeta na 400 metrov BREZ OVIR za vse kategorije.

Ostalo ostane kot je napisano v razpisu GZ Škofja Loka št. 19 z dne 21.6.2019.

Vsem ekipam pionirk, pionirjev ter mladink in mladincev, ki se bodo preko Vulkana prijavile na tekmovanje naročamo, da istočasno na mail GZ javijo ali potrebujejo avtobusni prevoz za otroke.

Za vse nejasnosti se lahko obrnete na Gasilsko zvezo Škofja Loka.