26. GASILSKI RALLY OPERATIVNIH GASILCEV IN GASILK

Gasilska zveza Škofja Loka v skladu s programom dela in s pomočjo prostovoljnega gasilskega društva Sorica organizira 26. GASILSKI RALLY OPERATIVNIH GASILCEV IN GASILK, ki bo v soboto, 2.6. 2018 s pričetkom ob 16.00 uri v Sorici.

Točen čas štarta boste prejeli na osnovi prijavljenih ekip.

Srečanje bo v vsakem vremenu. Tekmuje se v moški in ženski kategoriji. Mešane ekipe se vodi kot moške ekipe.

SESTAVA EKIPE: Ekipa nastopi s petimi tekmovalci, ki so oblečeni v gasilske delovne obleke ali gasilski kombinezon, pokriti s čelado in obuti v visoke čevlje, da je zaščiten gleženj.

Tekmuje se z gasilskim vozilom voznim z B kategorijo (dovoljeno tudi GV-1) in po cestno prometnih predpisih. Tekmuje se na lastno odgovornost.

Iz vsakega PGD se lahko prijavita največ dve ekipi.

Prijave ekip sporočite na Gasilsko zvezo Škofja Loka do 30. maja 2018 na e-naslov info@gzveza-skofjaloka.si